O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku. Po 10 latach swojej działalności przekształcona została w Firmę Produkcyjno-Handlowo-Usługową MARKIE-POL.

Od 1.01.2016 funkcjonujemy jako MARKIE-POL sp. z o. o. sp. komandytowa.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe, gdzie prowadzimy sortowanie, konfekcjonowanie, skup, oraz klasyfikację towarów. Nieustannie rozwijamy współpracę z długoletnimi i nowymi kontrahentami, oraz poszerzamy swoja ofertę.Dbamy o najwyższą jakość naszych towarów i szeroki asortyment.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Certyfikat Global GAP

W celu utrzymania wysokiego standardu naszych produktów wdrożyliśmy dobrowolny i niezależny system zapewnienia bezpieczeństwa żywności Global GAP. Jest to to zbiór wymagań mający na celu utrzymanie norm i dobrych praktyk w procesie produkcji żywności. Dla naszych odbiorców jest to znak dbałości i zapewnienie, że nasze produkty spełniają wymagany standard jakości.

System jakości HACCP

W trosce o jakość dostarczanych produktów wdrożyliśmy system HACCP – System Analizy zagrożeń I Krytycznych Punktów Kontrolnych (z angielskiego Hazard Analysis and Critical Control Points System). Jest to system bezpieczeństwa zdrowotnego żywności, którego zadaniem jest identyfikacja, ocena i kontrola procesu produkcyjnego.

Designed by Sinte Digital